Flormar Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

1970 yılında İtalya’nın başkenti olan Milano’da kurulan Flormar, Türk kökenli olan Şenbay ailesinin markayı satın almasıyla birlikte Türkiye’de üretim yapmaya başlamıştır. Makyaj, kozmetik, cilt bakımı, aksesuar ve takı gibi geniş bir ürün yelpazesi olan Flormar, Türkiye’de en fazla tercih edilen markalar arasında yer almaktadır.

%21’lik bir Pazar payına sahip olan Flormar, Türkiye’nin kaliteli kozmetik markaları arasındadır. Gelişmekte olan pazarlarda da faaliyetlerini sürdüren Flormar, 7 kıta ve 93 ayrı ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kadınların vazgeçilmez markaları arasında bulunan Flormar, satış öncesi ve sonrasındaki desteği ile müşterilerini memnun etmeyi başarmış olan bir markadır. Ürünler ile ilgili iade, bilgi, değişim ve tester gibi talepleriniz var ise haftanın 6 günü hizmet veren çağrı merkezini arayabilirsiniz. Flormar çağrı merkezine 0850 333 0 319 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.


Flormar Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Flormar’ın çağrı merkezinden de hizmetlerinden de son derece memnunum. Bence Türkiye’de hizmet veren en iyi kozmetik markaları arasındalar. Siparişimi hatalı verdiğim için çağrı merkezini aramıştım kısa bir sürede problemimi çözdüler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir