Firefox’ta Mutlaka Kullanmanız Gereken Eklentiler

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Firefox günümüzde en fazla kullanılan internet tarayıcıları arasında yer almaktadır. Hızlı ve pratik bir şekilde kullanabileceğiniz Firefox internet tarayıcısı aynı zamanda eklenti desteği de sunuyor. Peki hangi eklentiler ne gibi ihtiyaçlarınıza çözüm sağlayabilir?

VideoDownloadHelp

İnternette gezinirken karşınıza gelen vidoeları indirmek istiyorsanız bu eklentiyi kullanabilirsiniz. Farklı türdeki dosyaları tek bir tıklama ile arşivinize ekleyebilir ve YouTube gibi popüler platformlarda yer alan videoları da indirebilirsiniz.

Avira

Virüs tehlikesinden korunmak istiyorsanız tarayıcınızı daha güvenilir bir hale getirebileceğiniz Avira eklentisini kullanabilirsiniz. Potansiyel tehditleri tespit eden ve sitelere giriş yapmadan önce sizi uyaran bu eklenti riskli durumları ortadan kaldırır.

ECleaner

Eklentileri fazla yüklediyseniz tarayıcınız yavaşlamaya başlayabilir. Bu sebeple, düzenli olarak eklenti temizliği yapmalısınız. Bunun için ECleaner eklentisinden yararlanabilirsiniz. Tarama ve temizlik işleminden sonra tarayıcınızın eskisi gibi hızlı bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

ImTranslator

Yabancı siteleri ziyaret ediyorsanız bu eklenti yabancı dil çeviri ihtiyacınızı karşılayabilir. Farklı dilleri anında çevirebilme özelliğine sahip olan ImTranslator eklentisi 66’nın üzerindeki dili otomatik olarak çevirebilmektedir.

NightVisions

Bilgisayarınızı geceleri daha fazla kullanıyorsanız bu eklentiyi deneyebilirsiniz. Gece modunu devreye sokan NightVisions eklentisi gözlerinizin korunmasına yardımcı olur.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir