30 Ekim 2020 tarihinde güncellendi.

QNB finansbank müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 222 0 900

QNB Finansbank Çağrı merkezine direk bağlanma

Müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için öncelikle yukarıda verilmiş olan finans bank iletişim numarasını aramanız gerekmekte. Sonrasında sizden talep edilen TC kimlik numaranızı tuşlamanız gerekmekte. Finansbank kartınızı kayıp ettiyseniz 9 a basarak direk müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken şey, bu hizmetin sadece kartını kaybeden müşterilere özel olduğudur.

Türkiye’deki en eski bankalardan olan Finansbank, müşterilerine klasik bankacılık hizmetlerinden yararlanabilmesini sağlarken ek hizmetler de sağlayabilmektedir. 30 yılı aşkın süredir çalışmalarını sürdüren Finansbank ilk olarak 26 Ekim 1987 yılında Hüsnü Yeğin tarafından kurulmuştur. Kurulduğu ilk günlerden itibaren aynı yıl içerisinde Ankara, İstanbul ve İzmir şubelerini açmıştır.

1995 senesine kadar sadece 4 şubesi ile hizmet veren Finansbank daha sonraki dönemlerde hızlı bir şekilde gelişmiştir. Finansbank, 2013 yılının Mayıs ayına kadar 611 şube ve 11734 çalışanıyla kaliteli ve güvenilir hizmet sunmuştur. 2006 yılının sonlarına doğru %35’lik kadar olan hissesini Yunanistan’ın en büyük bankaları arasındaki National Bank of Greece’e satmak zorunda kalmıştır.

Ülkemizde tam anlamıyla halka açılan ilk özel sektör bankası olarak da bilinen Finansbank, National Bank of Greece ile yaptığı anlaşmadan sonra hisselerinin bir bölümünü devretmek zorunda kalmıştır. Faizsiz bir şekilde 1000 liraya kadar herkese kredi veren Finansbank, faiz vermeden kredilerden yararlanmak isteyen kişilere en az 250 TL en fazla ise 1000 TL kredi vermektedir. Ancak şu unutulmamalıdır ki, bu destek kredisi sadece belirli bir zaman diliminde geçerlidir. COVID-19 pandemisi sonrası bu bilgilerde değişiklik olabilir.

Finansbank aynı zamanda çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Finansbank’ın çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 222 0 900 numarasını tuşlayabilirsiniz.