Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Türkiye’deki en eski bankalardan olan Finansbank, müşterilerine klasik bankacılık hizmetlerinden yararlanabilmesini sağlarken ek hizmetler de sağlayabilmektedir. 30 yılı aşkın süredir çalışmalarını sürdüren Finansbank ilk olarak 26 Ekim 1987 yılında Hüsnü Yeğin tarafından kurulmuştur. Kurulduğu ilk günlerden itibaren aynı yıl içerisinde Ankara, İstanbul ve İzmir şubelerini açmıştır.

1995 senesine kadar sadece 4 şubesi ile hizmet veren Finansbank daha sonraki dönemlerde hızlı bir şekilde gelişmiştir. Finansbank, 2013 yılının Mayıs ayına kadar 611 şube ve 11734 çalışanıyla kaliteli ve güvenilir hizmet sunmuştur. 2006 yılının sonlarına doğru %35’lik kadar olan hissesini Yunanistan’ın en büyük bankaları arasındaki National Bank of Greece’e satmak zorunda kalmıştır.

Ülkemizde tam anlamıyla halka açılan ilk özel sektör bankası olarak da bilinen Finansbank, National Bank of Greece ile yaptığı anlaşmadan sonra hisselerinin bir bölümünü devretmek zorunda kalmıştır. Faizsiz bir şekilde 1000 liraya kadar herkese kredi veren Finansbank, faiz vermeden kredilerden yararlanmak isteyen kişilere en az 250 TL en fazla ise 1000 TL kredi vermektedir.

Finansbank aynı zamanda çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Finansbank’ın çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 222 0 900 numarasını tuşlayabilirsiniz.


Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Finansbank hizmetlerinden de çağrı merkezinden de son derece memnunum. İşlemler için de sık sık çağrı merkezinden yararlanıyorum. Tavsiye ederim şubeye giderek yapabileceğiniz çoğu işlemi çağrı merkezinden yapabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir