Fiba Emeklilik Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

2012 yılında kurulan Fiba Emeklilik müşteri odaklı yapısıyla dikkat çekmektedir. Üstün hizmet kalitesi anlayışı ile hareket eden Fiba Grubu çatısı altında köklü bir kültürün mirasçısı olarak bireysel emeklilik, hayat sigortası ve sağlık sigortası gibi alanlarda faaliyet göstermektedir.

1987 yılında Hüsnü M. Özyeğin tarafından kurulan Fiba Grubu, bugün ulusal ve uluslararası piyasaların saygın ve bilinirliği yüksek bir katılımcısı konumunda bulunmaktadır. Finans başta olmak üzere havacılık, mağazacılık, gayrimenkul, enerji, eğitim ve otelcilik hizmetleri sunan grup 12 ayrı ülkede, 46 ulustan, 97 şirkette, 16.500 çalışanı ile varlığını sürdürmektedir.

Yenilikçi iş modeline sahip olan ve rekabetin yoğun olduğu sektörde kısa bir süre içerisinde iyi bir büyüme kaydetmeyi başaran Fiba Emeklilik aynı zamanda pek çok farklı ilke de imza atmıştır. 2016 yılında Ergo Emeklilik ve Hayat’ın bütün hisselerinin satın alınması ve Ergo Emeklilik ve Hayat A.Ş. müşterilerinin Fibe Emeklilik ailesine dahil edilmesiyle sektörde ilk satın almayı gerçekleştirmiştir.

Fiba Emeklilik aynı zamanda çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Müşteri temsilcileri ile görüşerek Fiba Emeklilik ile ilgili soru, görüş, öneri, şikayet ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Çağrı merkezine bağlanmak için 444 82 88 numarasını tuşlayabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir