22 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

Fiba Grup bünyesinde 27 Aralık 2010 tarihinde katılan Fibabanka, “Anlarız hızla, çözeriz hızla” sloganıyla hareket etmektedir. Müşterilerine geniş kapsamlı bir hizmet sunan Fibabanka, İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere Türkiye’de 61 şubesi ve ortalama 1600 çalışanı ile kurumsal, ticari, KOBİ, bireysel, tarım ve özel bankacılık alanlarında hizmet vermektedir.

Fibabanka, hızlı ve kolay bankacılık çözümleriyle şubelerinin yanı sıra internet şubesi ve telefon bankacılığı üzerinden de faaliyetlerini sürdürmektedir. Fiba Portföy Yönetimi A.Ş. ve Finberg Araştırma Geliştirme ve Danışmanlık Yatırım Hizmetleri A.Ş.’tir.

23 Ekim 2015 tarihili Hissedarlık Sözleşmesi ile International Finance Corporation (IFC) ve European Bank for Reconstruction and Development’ın (EBRD) Fibabanka’ya hissedar olmasına yönelik ilk adımı atılmıştır. Dijitalleşme vizyonu, tabana yaygın bankacılık anlayışı, mutlu çalışan ve müşteriler yaratma çabalarıyla Türkiye’nin en sevilen bankası olan Fibabanka, çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır.

Fibabanka’nın çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 88 88 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden müşteri temsilcileriyle görüşebilir ve bankacılık işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!