Facebook İletişim Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Son zamanlarda artan internet kullanımının gereksinimleri olarak ortaya çıkan sosyal medya belkide dünya internet trafiğinin büyük bir kısmını karşılamaktadır,Facebook İletişim Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası size en yakın bağlanma şeklini iletecektir : Başta söyleyelim böyle bir numara maalesef yok , fakat adımları takip edip facebook’un kendi sitesinde yardım sayfasına ulaşıp sorunuzun karşılığını bulabileceksiniz.

Bunların en büyüğü olan Facebook insanların girip sosyalleşeceği ve basitçe zamanlarını geçirebilecekleri bir platform haline dönüşmüştür , tabi bunun öncülüğünü yapmak ve bunu devam ettirmek te çok zordur , tabi bu zorluk yanında kişisel bilgilerimizi emanet ettiğimiz facebook birçok alanda kişisel bilgilerimizi kullanmamızı öngörüyor , bu her ne kadar riskli de olsa insanlar kendilerini başka birilerine anlatmak adına bu risklere girebiliyorlar.

Bunun yanında elbette bazı problemlerle de karşılaşabiliyoruz , gerek facebook giriş problemleri , gerek şifre unutma veya hatırlamama problemleri veya kötüye kullanım adına bazı yerleri şikayet etmek için facebook müşteri hizmetleri veya facebook çağrı merkezine ulaşma gibi bir gereksinimimiz olmaktadır.

Bu sorularınızın yanıtını gidermek adına türkiye’de bulunan facebook kullanıcı yetkililerine türkçe konuşarak nasıl bağlanabileceğiniz ile alakalı bazı fikirler vereceğim , elbette facebook’ta 1 milyar’dan fazla üye ve neredeyse ülkemizde 50 milyon hesap olduğunu var sayarsak hemen bağlanıp istediğiniz basit sorulara yanıt vereceklerini düşünmeyin.

Genelde facebook reklam verenlerin işlerini kolaylaştıracak çözümler ve bunların alımı geliri ve takibi gerek muhasebesel olarak faturalandırılması adına hizmetler vermektedir , bu manada facebook çağrı merkezine kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Piyasada buylunan cağrı merkezi 118 li numaralar tamami ile aldatmacaya yöneliktir  Facebook Çağrı Merkezi üzerinden Sabah 09:00 ile 22:00 arası ulaşabilirsiniz.

Alttaki linkten sorularınıza yanıt alabilirsiniz

Örneğin :

Bunun gibi birçok sorunun yanıtını facebook yardım sayfasına yazıp gerek yetkililer gerek kullanıcı deneyimi yüksek kişiler tarafından yönlendirilirsiniz.

Adres alttaki gibidir:

https://www.facebook.com/help/community

 

Bazı sorular orneğin : birinin benim faceme baktığını nasıl anlarım , facebook eski hesabımı geri alamıyorum , takipçilerimi göremiyorum nasıl bir ayar yapmam gerek ? , reklamlar onaylandı fakat neden gösterilmiyor , haber bandı hakkında veya sayfanıza onay verdiğiniz yöneticinin sayfanızı ele geçirmesi hakkında veya buna benzer konular için binlerce soru gorüp sizin sorununuza uygun bir yanıt yok ise bunu deneyimleyip bilen birilerinin yanıtları ile karşılaşabilirsiniz.

Ülkemizde çok fazla kullanıcıya sahip olan firma Facebook çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri temsilcisine direk bağlanma için en kısa yolu sizinle paylaşacağız.

 

Bunun için en kısa yol ilk olarak Facebook Yardım sayfasına girip ilgili yardımı alabilirsiniz.

 

Bağlandıktan sonra tüm işlemlerinizi telefon ile halledebilir vakitten tasarruf sağlayabilirsiniz.

Bu işlem oldukça basit olup denenmiştir.

 

Bir önceki yazımız olan Bedaş Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma başlıklı makalemizde Bedas 0850, Bedas 444 ve Bedas bilgi güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir