30 Ekim 2020 tarihinde güncellendi.

Evy Baby Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 211 08 10

2004 yılından bu yana hizmet veren Evy Baby, bu zamana kadar 50’nin üzerinde ülkede hizmet vermeye çalışan bir kuruluş olarak günümüzde faaliyetlerini sürdüren bir bebek bezi markasıdır. Evyap ailesi bünyesinde bulunan ve 50’nin üzerinde ülkede, güvenli bebek bezi satışlarıyla bilinen Evy Baby markası, el değmeden ürettiği bebek bezlerini anne aracılığıyla bebekleriyle buluşturuyor.

Bebeklere yönelik bir marka olması sebebiyle her zaman hassas ciltlere özel üretimi, her zaman bebeklerin pürüzsüz cildini tahriş etmeyecek şekilde üretimleri için uzman ekibiyle beraber özel testlerini yapan bir kuruluş olup, günümüz şartları içerisinde de son teknoloji ile klinik araştırmalarını her zaman yapmakta olan bir markadır. Evy Baby, Türkiye’de bir ilk olarak bebek bezi noktasında bebeklerin cildiyle temasa geçen %100 doğal pamuktan üretilmiş ürün kullanıyor.

Evy Baby Markası Avantajları Nelerdir?

Evy Baby, 2004 yılından bu yana her zaman uzman kadrosuyla beraber sağladığı hizmetlerde, güvence ve sağlıklı ürünleri ortaya koymuş bir marka olmanın gururunu yaşıyor. Bununla beraber günümüz şartlarında el değmeden otomasyona bağlı üretimleriyle beraer her kesimden kişilere hitap edecek nitelikte ve kalitede üretimler sağlamaktadır. Ürünleri içeriğinde hiçbir şekilde latex, BPA ya da paraben içermemesiyle beraber bebek cildine de dolayısıyla hiçbir şekilde zarar vermemektedir.

Evy Baby Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bebeklerini önemseyen ebeveynleri hedefleyen marka, müşterilerini önemser ve bebeklerinin altını 2 kata kadar emen nitelikte bezleriyle korur. Müşteri kitlesi büyük bir nitelikte olmasıyla beraber her an ulaşılabilir olarak Evy Baby müşteri hizmetleri numarası merak edilir. Bu noktada paylaştığımız bu numara ile beraber görüş, öneri ya da isteklerinizi her an her saniye paylaşabilir, en kısa süre içerisinde sorularınıza karşılık pratik çözümler bulabilirsiniz.

İstediğiniz her zaman markaya ait sorularınızla beraber müşteri temsilcileriyle iletişim kurabilir ve görüşmeler yapabilirsiniz. Çözüm odaklı müşteri hizmetleri görüşmelerinizde, telefon görüşmesi içerisinde her zaman talep ve sorularınıza kısa sürede dönüş yapan bir yapı ile karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

Evy Baby İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

E-posta Adresi: tuketicidanisma@evyap.com.tr

EVY BABY Facebook

EVY BABY Twitter

EVY BABY İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!