30 Mart 2020 tarihinde güncellendi.

Evmanya, ev dekorasyonu ürünlerinin satışını yapan bir online alışveriş sitesidir. Ürün kategorileri arasında mobilya, ev tekstili, aydınlatma, mutfak, dekorasyon, ev düzenleme, elektronik, kişisel bakım, yapı market ve bahçe gibi farklı kategoriler yer almaktadır. Hepsiburada.com öncülüğünde kurulan Evmanya, Hepsiburada.com’un güvencesi ile müşterilerine hitap etmektedir.

Onlarca farklı kategoride binlerce ürünü müşterilerine sunan Evmanya, düzenli olarak gerçekleştirdiği indirim kampanyaları ile de insanların ilgisini çekmektedir. Evmanya markasına ulaşabileceğiniz 0850’li bir çağrı merkezi iletişim numarası da bulunmaktadır. Çağrı merkezi numarasını arayarak Evmanya üzerinden verdiğiniz siparişler ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ödeme sorunlarınız ile ilgili de iletişime geçebileceğiniz numaradan iade ve değişim gibi durumların koşullarını öğrenebilir, istek, soru, görüş, şikayet ve önerilerinizi de paylaşabilirsiniz. Evmanya çağrı merkezine bağlanmak için 0850 333 3 386 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!