Evmanya Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Evmanya, ev dekorasyonu ürünlerinin satışını yapan bir online alışveriş sitesidir. Ürün kategorileri arasında mobilya, ev tekstili, aydınlatma, mutfak, dekorasyon, ev düzenleme, elektronik, kişisel bakım, yapı market ve bahçe gibi farklı kategoriler yer almaktadır. Hepsiburada.com öncülüğünde kurulan Evmanya, Hepsiburada.com’un güvencesi ile müşterilerine hitap etmektedir.

Onlarca farklı kategoride binlerce ürünü müşterilerine sunan Evmanya, düzenli olarak gerçekleştirdiği indirim kampanyaları ile de insanların ilgisini çekmektedir. Evmanya markasına ulaşabileceğiniz 0850’li bir çağrı merkezi iletişim numarası da bulunmaktadır. Çağrı merkezi numarasını arayarak Evmanya üzerinden verdiğiniz siparişler ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ödeme sorunlarınız ile ilgili de iletişime geçebileceğiniz numaradan iade ve değişim gibi durumların koşullarını öğrenebilir, istek, soru, görüş, şikayet ve önerilerinizi de paylaşabilirsiniz. Evmanya çağrı merkezine bağlanmak için 0850 333 3 386 numarasını tuşlayabilirsiniz.


Evmanya Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Evmanya’nın çağrı merkezi diğer rakip firmalara göre çok daha hızlı sanırım. Aradığınız zaman yetkili kişilere erişebilmeniz çok kısa sürüyor. Bunun için direkt bağlanma seçeneklerini de menüye eklemişler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir