Evkur Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarsaı Direk Bağlanma

11 Haziran 2020 tarihinde güncellendi.

İlk kurulduğu yıllarda Murat Halı Mağazası ismiyle hizmet veren daha sonrasında 1994 yılında Evkur olarak isim değişikliğine gitmiştir. Yalnızca isim olarak değil konsept olarak da yenilikler ve değişime gitmiştir. Günümüzde ülke genelinde 100’e yakın mağazası bulunmakta ve evlerini yenilemek isteyenlerin uğrak noktası haline gelmiştir.

Yerli ve yabancı birçok markanın ürünlerini kataloğunu ekleyen Evkur, cep telefonundan tutun kozmetik ve iç giyime kadar birçok alanda ürünlere bünyesinde yer vermektedir. Alıcılara farklı ödeme yolları sunarak her türlü kolaylığı sağlamaya çalışmaktadır.

Bilhassa yeni evlenecek çiftlerimizin dikkatini çekmeyi başaran ve onlara her konuda yardımcı olmaya hazır olan Evkur müşteri hizmetleri çalışanları sayesinde çiftlerimiz evlerini dizerken sorun yaşamıyor.

Evkur müşteri hizmetleri direk bağlanmak için çağrı merkezini telefonunuzdan arayabilir veya internet sitesi üzerinden iletişim formunu doldurabilirsiniz. Evkur iletişim bilgileri 0212 473 46 46 numaralı telefon ve buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz iletişim formundan rahatlıkla yardım alabilirsiniz.


Evkur Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarsaı Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Evkur’un müşteri hizmetleri çok karışık. Aradığınız zaman menüler arasında uzun süre boyunca dolaşmak istemiyorsanız mutlaka numarayı doğru şekilde tuşlayarak operatöre doğrudan bağlanma yolunu seçmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir