Eti Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

1961 yılında Gıda sektörüne giriş yapan Eti, hızlı girişiyle birlikte kısa süre içerisindeki başarılı çalışmalarından sonra sektörde öncü ve lider konuma gelmiştir. Her yaştan kişinin damak zevkine hitap edebilecek özel ürünler sunan Eti ürünleri arasında Bisküviler ve Gofretler, Krakerler, Kekler ve Turtalar, Sağlıklı ve Lifli Ürünler, Kahvaltılık Ürünler, Çikolatalar ve Çikolatalı Ürünler, Dondurulmuş Ürünler, Soğuk Atıştırmalıklar ve Bebeklere Özel ürünler yer almaktadır.

Günün her anı için ayrı lezzetler sunan Eti, her geçen gün daha da büyümektedir. Ürünleri için ayrı üretim tesisleri bulunan Eti, TPM mükemmellik ödülü gibi pek çok farklı ödülü de kazanmıştır. Ürünlerinde sunduğu çeşitlilik ile insanların beğenisini toplayan Eti, “Mutluluk Denince Akla” sloganıyla ilgi görmektedir.

Sağlık onaylı gıda ürünleri ile kaliteli ve lezzetli hizmetlerini sunmaya devam eden Eti, aynı zamanda çağrı merkeziyle de hizmet sunmaktadır. Çağrı merkezi üzerinden müşterilerinden gelen geri dönüşleri takip eden Eti, tavsiyelerinizi de değerlendirme altına almaktadır.

Eti çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0222 221 20 00 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. O günün yoğunluğuna göre çağrılarınız kısa bir süre içerisinde cevaplanacaktır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir