Erhan Çelik, uzun yıllardır farklı televizyon kanallarında haber sunuculuğu yapan bir gazetecidir. TRT1 ekranlarında ana haber bülteni sunuculuğu yapan ünlü sunucu, Türkiye’nin ilk ve devlete bağlı olan tek televizyon kuruluşu olan TRT’nin en sevilen ve en gözde kanalı TRT1 ekranlarında sevilerek izlenmektedir.

1977 yılında Polatlı’da doğan ünlü sunucu ilkokul, ortaokul ve liseyi Polatlı’da bitirdikten sonra üniversitede işletme tahsili görmüştür. Daha sonra 1990’lı yılların başında kurulan Polatlı televizyonunda haber sunmaya başlamıştır.

Hafta içi her gün saat 18:30’da TRT1 ekranlarında ekranlara gelen Erhan Çelik ile Ana Haber, Türkiye’nin gündemini oluşturan en önemli ve en güncel haberleri izleyenler ile buluşturmaktadır. Dünyada olan haberleri de güncel ve detaylı bir şekilde izleyicileriyle buluşturan ana haber bülteninin WhatsApp ihbar hattı numarası da bulunmaktadır.

0530’lu bir WhatsApp ihbar hattı numarası bulunan Erhan Çelik ile Ana Haber’in bu numarasını kullanarak anlık olarak karşılaştığınız ya da başınıza gelen olayları ihbar edebilirsiniz. Program yetkililerine ulaşabilmek için 0530 662 05 62 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!