Elektrik enerjisi gündelik hayatımızdaki aktivitelerimizi gerçekleştirebilmemiz için de ihtiyaç duyduğumuz en önemli kaynaktır. Evlere ve iş yerlerine kadar ulaşan elektriğin dağıtımı, satışı ve desteğinden sorumlu olan firmalar ile illere ve bölgelere göre değişkenlik göstermektedir. Türkiye’de bu faaliyetleri sürdüren pek çok farklı firma bulunmaktadır.

Enerya firması da bu firmalar arasında yer almaktadır. 2003 yılında kurulan perakende elektrik dağıtımı, satışı ve desteğini veren enerji firması Enerya, Türkiye’de elektrik hizmeti sunmaktadır. Türkiye geneline elektrik enerjisi sunan firma aynı zamanda elektrik sistemi denetimi, kontrolü ve elektrik aboneliği konusunda hizmet sunmaktadır.

Firma ile iletişime geçebileceğiniz 444’lü bir çağrı merkezi iletişim numarası da bulunmaktadır. Çağrı merkezi aracılığıyla Enerya’da yer alan aboneliğiniz hakkında detaylı bilgi alabilir, arıza bildiriminde bulunabilir, kapatılmış elektrik hizmetinizin açılmasını talep edebilirsiniz. Ayrıca sokak lambalarının aydınlatma konusundaki problemlerini bildirebilir, güncel borcunuzu takip edebilir istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Enerya çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 84 29 numarasını tuşlayabilirsiniz. Günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde çağrılarınıza cevap verilecektir. Kendi başınıza çözüme kavuşturamadığınız Enerya ile ilgili tüm sorunlarınızı çağrı merkezi aracılığıyla çözüme kavuşturabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!