1955 senesinde Unilever bünyesinde kurulan Dove, kişisel bakım ürünleri sunan bir markadır. Arjantin, Avustralya, Brezilya, Kanada, Almanya, İsrail, Meksika, Hollanda, Türkiye ve Amerika Birleşik Devletleri gibi farklı ülkelerde üretim tesisleri bulunan Dove, dünya çapında toplam 80’den fazla ülkede hizmet vermektedir. Cilt bakım ürünleri, saç bakım ürünleri ve cilt temizlik ürünleri gibi farklı kategorilerde ürün sunan Dove, dünya çapında en popüler ve en güvenilir kozmetik markaları arasında yer almaktadır.

Dove erkek ve kadınlar için özel sabunlar, sıvı savunlar, duş jelleri, şampuan, saç kremleri, vücut ve el bakım ürünleri ile birlikte pek çok farklı ürün sunmaktadır. Uzun yıllardır hizmet veren ve müşteri kitlesi tarafından güvenilen bir marka olan Dove, çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Çağrı merkezi aracılığı ile Dove müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. 444 25 19 numarasını arayarak Dove ürünleri ile ilgili bilgi alabilir, alışverişleriniz ile ilgili yaşadığınız sıkıntıları müşteri temsilcilerine aktarabilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de müşteri temsilcilerine anlatabilirsiniz.

Günün her anında ulaşabileceğiniz çağrı merkezine yapacağınız aramalar kısa süre içerisinde cevaplanacaktır. Bu süre, o günün yoğunluğu ile ilgili olarak uzayıp kısalabilmektedir.

Çağrı merkezini puanlayın!