Doktor Geldi Whatsapp İletişim Telefon Numarası

Doktor geldi programı Halit Yerebakan ile TRT’de yayınlanan diğer programlara göre gerek Halit Bey’in uzmanlığı gerek Trt olmasından kaynaklanan gelen uzman ve doktorların şov amacı değil de bilgi vermek için geldikleri belli oluyor.

Bu kaliteden ödün vermeyen ‘Doktor Geldi’ programı yüksek izleyici kitlesi ile dikkat çekiyor , genelde kadınları ilgilendiren meselelere ve sağlıkla alakalı en doğru bilgileri veren program çağrı merkezi aracılığı ile arayan kişileri de telefona bağlayarak problemleri dinleyip uzman konuk doktorlar tarafından yanıt alabiliyorlar.

Mesela Doğru tırnak kesimi nasıl olur veya burun tıkanıklığına ne iyi gelir veya kemik eğriliği , burun ameliyatı riskleri nelerdir diye ülkemizde en fazla problem yaşanılan konulara parmak basmaktadır.

Sizinde eğer Doktor geldi programına soracağınız soru var ise Doktor Geldi Whatsapp uygulaması ile iletişime geçebilir veya Doktor Geldi telefon numarası arayarak Doktor Geldi çağrı merkezi personeli ile konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Doktor Geldi çağrı merkezini aradığınızda program ile alakalı her türlü soru , şikayet ve önerilerinizi bildirebilir ve yarışmaya izleyici olarak katılmak istediğinizi de iletebilirsiniz.

Doktor Geldi Whatsapp İletişim Telefon Numarası : 444 08 78 dir.  Doktorum geldi’ye Whatsapp dan 0551 379  72 56 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Her türlü sorularınızı üstteki numaradan sorabilir ve bilgi alabilirsiniz. İlgili programın Facebook sayfası da mevcuttur.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Yaparsın Aşkım Programı FOX Başvuru Formu WhatsApp İletişim Telefon Numarası başlıklı makalemizde Fox Tv Yaparsın Aşkım Başvuru Formu, Telefon Numarası Yaparsın Aşkım Fox Tv İletişim Telefon Numarası ve Yaparsın Aşkım Başvuru Formu Doldur 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir