Türkiye’nin en ünlü markaları arasında yer alan Doğuş Çay, ürün çeşitliliği ile de dikkat çeken bir marka haline gelmiştir. Faaliyetlerine ilk kez 1985 yılında başlayan Doğuş Çay, ilk dönemlerde çay üretimini üstlenmiştir. Günümüzde şeker ve konserve ürün alanlarında da hizmet sunan Doğuş Çayın için öncelik her zaman çay olmuştur.

Cips üretim alanında da kendisini gösteren Doğuş Çay, yabancı ortağı ile bu alanda kendisini göstermektedir. Çay üretimine ve piyasasına yön veren bir marka olmayı başaran Doğuş Çay, yaptığı her yeni hamle ile diğer firmaların da örnek aldığı bir marka olmayı başarmıştır. Piyasaya yön veren ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken Doğuş Çay, insanların rahatlayabilmesini sağlayabilecek bitki çaylarını da üretmektedir. Her çeşitten farklı bitki çayları ile hizmet sunan Doğuş Çay, Türkiye’nin dev markaları arasında yer almaktadır.

Doğuş Çay aynı zamanda müşteri hizmetleri numarası üzerinden de müşterilerine hizmet sunmaktadır. Doğuş Çay çağrı merkezini arayarak marka ile ilgili detaylı bilgiler alabilir, ürünler hakkında merak ettiklerinizi sorabilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine gönderebilirsiniz. Çağrı merkezine bağlanmak için 0464 214 97 55 veya 0216 587 53 00 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!