9 Temmuz 2019 tarihinde güncellendi.

Türkiye’de yaygın bir şekilde kullanılan Doğalgaz, kullanım kolaylığı ve güvenilir oluşu ile dikkat çekmektedir. Doğa dostu olan Doğalgaz, pek çok kişi ve iş yeri tarafından kullanılmaktadır. İnsanların gündelik ihtiyaçlarını karşılayabilmek için kullandıkları doğalgazın evlere ve iş yerlerine kadar gelebilmesi için hizmet veren firmalar bulunmaktadır.

Doğalgaz satışı ve dağıtımı yapan firmalar bölgelere göre ayrılmıştır. 2010 yılında kurulan Torosgaz Burdur Doğalgaz firması da Burdur ilinde hizmet veren enerji dağıtım kuruluşları arasındadır. Burdur’daki doğalgazın dağıtımı, satışı ve desteği Torosgaz Burdur Doğalgaz firması tarafından karşılanmaktadır.

Torosgaz Burdur Doğalgaz firmasının çağrı merkezi iletişim numarası da bulunmaktadır. Çağrı merkezini aradığınız zaman abonelik işlemleri ile ilgili bilgi alabilir, ödenmemiş faturalarınızı sorgulayabilir ve size en yakın olan Torosgaz Burdur Doğalgaz hizmet bürosunun bilgilerine ulaşabilirsiniz. Arıza bildirimi, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetleriniz için de Torosgaz Burdur Doğalgaz firmasının çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Günün her anında ulaşabileceğiniz Torosgaz Burdur Doğalgaz çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0248 233 39 44 numarasını tuşlayabilir veya 187 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!