1972 yılında Hacı Ali Doğan tarafından kurulan Doğtaş, iş hayatına Doğan Mobilya adı ile ufak bir atölyede başlamıştır. 1987 yılına kadar bu ufak atölye içerisinde faaliyetlerine devam eden ünlü marka Hacı Ali Doğan’ın altı çocuğunun babalarının açmış olduğu iş alanında devam etmek istemeleriyle büyümeye başlamıştır. Doğtaş A.Ş.’yi kuran kardeşler aynı zamanda ürettikleri mobilyaları Çanakkale’deki kendilerine ait olan mobilya mağazasında da satışa sunarlar.

Kısa sürede işleri büyüten kardeşler 1989 yılında kapı ve parke fabrikalarını da kurarlar. Perakende ağını da genişleten kardeşler pek çok farklı yeni mağaza ile müşterilerine hizmet sunmaya başlamıştır. Teknolojiyi yakından takip eden Doğtaş, İtalya ve Almanya’dan getirttikleri yüksek teknolojili makineler ile üretim kapasitesini artırmıştır.

İlk ihracatını Arnavutluk’ta 1994 yılında yapan Doğtaş, bu süreden kısa bir süre geçtikten sonra Türkiye’nin en değerli markaları arasında gösterilmeye başlamıştır. Yurt içi ve yurt dışında yüzlerce mağazası bulunan Doğtaş, binlerce personeli ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Doğtaş’ın aynı zamanda müşteri hizmetleri numarası da bulunmaktadır.

Doğtaş çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 34 87 numarasını tuşlamanız yeterlidir. Bu numara üzerinden istek, soru, şikayet, görüş ve önerilerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.