1970 yılında İtalya’nın Varese şehrinde kurulan ünlü ayakkabı firması Divarese, kurulduğu ilk yıldan beri başarılarıyla gündeme gelmeyi başarmış bir marka olmuştur. 140 yılı aşkın tecrübesi ve her geçen gün kendini yenileyen yapısı ile dikkat çeken marka aynı zamanda modern tasarımlarıyla da milyonlarca kişinin tercih ettiği bir marka olarak ön plana çıkmaktadır.

Türkiye’de toplam 28 mağazası olan Divarese’nin Türkiye’deki temsilcisi AY MARKA MAĞAZACILIK A.Ş.’dir. Divarese ürünleri arasında Ayakkabı, Sandalet, Sneakar, Çizme, Bot, Loafer, Espadril, Babet, Terlik, Cüzdan, Kemer, Çorap, Bileklik, Şemsiye, Bakım Ürünleri, Çanta, Clutch, ve Cüzdan gibi ürünler bulunmaktadır. Divarese markasında aynı zamanda George Hogg ürünleri de satışa sunulmaktadır.

Divarese markasının aynı zamanda çağrı merkezi de bulunmaktadır. 444’lü çağrı merkezi numarasına sahip olan markanın çağrı merkezini arayarak bütün Divarese ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir veya sipariş durumunuzu da sorgulayabilirsiniz. İade ve değişim koşullarını da öğrenebileceğiniz çağrı merkezi üzerinden ödeme esnasında yaşadığınız sorunları belirtebilir, istek, soru, öneri ve görüşlerinizi de müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini aradığınız zaman kısa süre içerisinde müşteri temsilcileri o günün yoğunluğuna göre çağrılarınıza cevap verecektir.

Çağrı merkezini puanlayın!