Didi, Çaykur markası tarafından üretilen bir soğuk çaydır. İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra devlet tarafından kurulan Çaykur, Karadeniz halkının kalkınmasına yardımcı olmak amacıyla kurulan bir devlet kuruluşudur. Soğuk çay fikri ilk etapta Türk toplumuna uzak gelen bir fikir olarak görülmüştür. Ancak kısa süre içerisinde toplum tarafından soğuk çay benimsenmeye başlamıştır.

Didi, kola ve fanta gibi diğer gazlı içeceklere iyi bir alternatiftir. Gazlı içeceklere karşı son derece sağlıklı olan Didi soğuk çaylar insanlar tarafından büyük bir ilgi görmektedir. İlk kez 2014 yılında piyasaya çıkan Didi, Çaykur’un rekor kazanç elde ettiği yıllarda ortaya çıkmıştır. Didi, piyasaya çıktığı ilk günden beri insanlar tarafından büyük bir ilgi görmektedir.

Pek çok farklı lezzeti bünyesinde barındıran Didi, değişik tatları sayesinde geniş bir kitleye ulaşabilmeyi başarmıştır. Şeftali, limon ve bergamot gibi pek çok farklı lezzette üretilen Didi, insanların damak zevkine uygun tatları seçebileceği seçenekler sunmaktadır. İnsanlara farklı tatlar sunarak da büyüyen Didi, Türkiye’nin en fazla tercih edilen içecek markaları arasında yer almaktadır.

Didi markasının çağrı merkezi numarası da bulunmaktadır. Çağrı merkezi üzerinden müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilir ve yaşadığınız sorunları müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz. Didi çağrı merkezine bağlanmak için 0850 226 53 53 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!