Dermokozmetik Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Dermokozmetik 2005 yılından beri faaliyetlerini sürdüren online alışveriş sitesidir. 2013 yılından beri TRFARMA A.Ş. şirketi bünyesinde çalışmalarına devam eden Dermokozmetik ürünleri orijinal ve kaliteli ürünlerdir. Uygun fiyatlı olarak ürünlerini müşterilerine ulaştırmayı hedefleyen Dermokozmetik pek çok kişinin bu kategorideki ürünler için ilk tercih ettiği markalar arasındadır.

Dermokozmetik ürünleri arasında Cilt Bakımı, Anti Aging Ürünleri, Leke Gidericiler, Göz Çevresi Bakım Ürünleri, Temizleyiciler, Akne, Sivilce Ürünleri, Peelingler, Maskeler, Siyah Nokta Gidericiler, Kırışıklık Giderici, Dudak Bakımı, Selülit ve Sıkılaştıcı Bakım, Duş Jelleri, Terlemeye Karşı Nemlendiriciler, Temizleyiciler, Çatlak Ürünleri, Anti Aging, Vücut bakımı, Banyo Yağları, Peelingler, Masaj, Krem ve Yağları gibi ürünler yer almaktadır.

Dermokozmetik markasının aynı zamanda 0212’li bir çağrı merkezi iletişim numarası da bulunmaktadır. Çağrı merkezi aracılığıyla Dermokozmetik ürünleriyle ilgili detaylı bilgi alabilir ve sipariş durumunuzu da öğrenebilirsiniz. İade ve değişim hakkında da destek alabileceğiniz çağrı merkezi aracılığıyla istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Dermokozmetik çağrı merkezine bağlanmak için 0212 501 44 44 numarasını tuşlayabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir