Denizbank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1938 yılında devlet tarafından kurulan Denizbank, denizcilik sektörüne finansal destek sağlayabilmesi amacı ile aktif edilmiştir. Daha sonra özelleştirilen Denizbank günümüzde 684 şube ve 3.989’den fazla ATM cihazı ile hizmet sunmaya devam etmektedir. Güvenilir bir banka olan Denizbank pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

7 gün 24 saat boyunca bağlanarak destek alabileceğiniz çağrı merkezleri de Denizbank tarafından kullanıcılara sunulmaktadır. Sesli yanıt sistemi ile çağrılarınıza yanıt verebilen Denizbank, sesli yanıt sayesinde işlemlerinizi daha kolay halledebilmenizi sağlar.

Denizbank’ın çağrı merkezi ve iletişim telefon numarası olan 0850 222 0 800 numarasını arayarak dilediğiniz tüm konularda yardım alabilirsiniz. Denizbank çağrı merkezinde kayıp çalıntı bildirimleri, kredi kartı borcu öğrenme, internet ve mobil bankacılık şifre işlemleri gibi pek çok farklı işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bimcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Direk Bağlanma başlıklı makalemizde bimcell 444 lü iletişim numarası, bimcell iletişim bilgileri ve bimcell iletişim formu hakkında bilgiler verilmektedir.


Denizbank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası” için bir yorum

  1. ÇOK SAÇMA SAPAN BİR SESLİ YANIT SİSTEMİNİZ VAR. MÜŞTERİ TEMSİLCİSİNE ULAŞMAK İMKANSIZ.BİR PERSONELİN BİLDİĞİNİ DİĞERİ BİLMİYOR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir