Denizbank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

1938 yılında devlet tarafından kurulan Denizbank, denizcilik sektörüne finansal destek sağlayabilmesi amacı ile aktif edilmiştir. Daha sonra özelleştirilen Denizbank günümüzde 684 şube ve 3.989’den fazla ATM cihazı ile hizmet sunmaya devam etmektedir. Güvenilir bir banka olan Denizbank pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

7 gün 24 saat boyunca bağlanarak destek alabileceğiniz çağrı merkezleri de Denizbank tarafından kullanıcılara sunulmaktadır. Sesli yanıt sistemi ile çağrılarınıza yanıt verebilen Denizbank, sesli yanıt sayesinde işlemlerinizi daha kolay halledebilmenizi sağlar.

Denizbank’ın çağrı merkezi ve iletişim telefon numarası olan 0850 222 0 800 numarasını arayarak dilediğiniz tüm konularda yardım alabilirsiniz. Denizbank çağrı merkezinde kayıp çalıntı bildirimleri, kredi kartı borcu öğrenme, internet ve mobil bankacılık şifre işlemleri gibi pek çok farklı işlemi gerçekleştirebilirsiniz.


Denizbank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası” için 5 yorum

  1. ÇOK SAÇMA SAPAN BİR SESLİ YANIT SİSTEMİNİZ VAR. MÜŞTERİ TEMSİLCİSİNE ULAŞMAK İMKANSIZ.BİR PERSONELİN BİLDİĞİNİ DİĞERİ BİLMİYOR.

  2. Sms iptali arıyorum vatandaşın zoruna gidiyo ben sizin muhatabınız değilim bilgisayarla işinizi çözün diyolar obile işe yaramıyo ordan oraya bide sms gönderirken ıptal yazın şuraya gönderin diyolar sonrası şu an işleminiz gerçekleşmiyo sonra tekrar deneyin neden smsi iptal etmiyosunuz

  3. Yurt disindan haftalardir telefondan ariyorum ulasamiyorum 001190 850222080 numarali telefonu dusmuyor CEVAP vermeyeceksiniz NEDEN boyle dandik numaralar veriyorsunuz.

  4. yarım saattir müzik dinletiyorsunuz. insanların zamanı sizinki kadar kıymetlidir. eleman çoğaltın. insanları bekletmeyin. ayıp oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir