1954 yılında İstanbul’da kurulan elektronik firması Demirdöküm, genel olarak su ısıtma, iklimlendirme ve ısıtma gibi ürün gruplarında hizmet sunmaktadır. Herkes tarafından bilinen ve geniş bir kullanım alanına hitap etmeyi başaran Demirdöküm markası ülkemizdeki en güvenilir markalar arasında yer almaktadır. Radyatör, kazan, soba, kat kaloriferi, şofben, panel radyatör ve kombi üretimi konusunda da hizmet sunan marka geniş kitlelere ulaşmayı başarmış bir markadır.

Günümüzde resmi olarak hizmetlerine devam eden Demirdöküm markasının ürün kategorileri arasında Kombiler, radyatörler, klimalar, su ısıtıcılar, merkezi sistemler, güneş enerjisi sistemleri ve VRF sistemleri bulunmaktadır.

Müşterilerinden gelen geri dönüşleri hızlı bir şekilde değerlendiren Demirdöküm, her geçen gün daha kaliteli hizmet sunmayı başarabilmektedir. Hizmet kalitesini geniş üretim kapasitesine sahip olan alanlarında sürdüren Demirdöküm, her kişinin bütçesine uyum sağlayabilecek farklı ürünler sunmaktadır.

Demirdöküm aynı zamanda çağrı merkezi hizmeti sunan markalar arasında da yer almaktadır. Müşteri hizmetlerine bağlanmak isterseniz 444 1 833 numarasını tuşlayabilirsiniz. İstek, soru, görüş, öneri ve şikayetleriniz için tercih edebileceğiniz çağrı merkezini aradığınız zaman o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde çağrılarınıza cevap verilecektir.  

Çağrı merkezini puanlayın!