Daikin Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Daikin, Japonya merkezli ve 1924 yılında kurulmuş olan bir elektronik şirketidir. 2011 yılından bu yana Türkiye’de de ye alan Daikin’in ürettiği ürünler arasında klima sistemleri, ulaşım ve soğutma sistemleri, yarı iletkenler, hidrolik ekipmanlar, elektronik savunma sistemleri ve yağ soğutma üniteleri yer almaktadır.

Daikin tarafından üretilen klima sistemleri milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Köklü bir şirket olan ve kaliteli ürünler üreten Daikin, satış sonrası ve öncesi verdiği destek ile de milyonların gönlünde taht kurmuştur.

Daikin markasının 444’lü çağrı merkezi iletişim numarası da bulunmaktadır. Çağrı merkezi aracılığı ile Daikin ürünleriniz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bölge müdürlüklerinin iletişim numaralarına da ulaşabileceğiniz çağrı merkezine ulaşabilmek için 444 99 90 numarasını tuşlayabilirsiniz.


Daikin Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Daikin çağrı merkezinin biraz daha hızlı çalışması gerekiyor sanırım. Özellikle hafta içi erken saatlerde aradığınız zaman çağrı merkezine bağlanmanız bayağı uzun bir süre alabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir