30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

D-Smart 2007 yılından beri faaliyetlerini sürdüren ve 2018 yılı itibariyle Demirören Holding bünyesine katılan Türkiye’nin öncü dijital yayın platformu ve internet servis sağlayıcısıdır. İnternet ve televizyon hizmetlerine tek fatura avantajı sunan D-Smart, sektörde yaşanan gelişmeler ve yeni dinamikler doğrultusunda servislerini sürekli olarak geliştirmeye devam etmektedir.

D-Smart tamamen HD kalitesinde film ve dizi kanalları, Discovery ve National Geographic grupları belgesel kanalları, spor, çocuk, yaşam, müzik ve radyo kanalları ile birlikte bütün ulusal kanalları sizlere sunmaktadır. İnternet konusunda da üst düzey hizmet sunan D-Smart bütün internet paketlerini kullanıcılarına tek fatura anlayışı ile sunmaktadır.

D smart çağrı merkezi direk bağlanma 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla aboneliğiniz hakkında tüm sorun ve soruları iletebilir, teknik arıza bildiriminde bulunabilir, ödenmemiş fatura borç tutarınızı öğrenebilir, size en yakın D-Smart satış noktasını kolayca öğrenebilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi kolayca iletebilirsiniz.

D smart çağrı merkezi : 0 850 2660266

0. Eski uydu alıcınızı HD alıcı ile değiştirmek için
2. Vestel TV denemesi bedava kampanyası için
3. Sınırsız internet fiyatını Dsmart+İnternet için
4. 12 ay boyunca % 50 internet avantajından faydalanmak için
5. Dsmart 360 TL indirim çeki kazanmak için
6. Dsmart site çözümleri için
7. DsmartNet fiber için
8. Diğer kampanyalarımız için