100’ü aşkın ülkede hizmet veren Columbia, 1938 yılında Amerika’da şapka distribütörlüğü yaparak faaliyetlerine başlamıştır. Zaman içerisinde hızlı bir şekilde büyüyen ünlü marka dünyanın en büyük spor ve kışlık giyim markaları arasında yer almaktadır. Washington merkezli olan Columbia, su geçirmez kumaş teknolojili ürünleri ile de dikkat çekmektedir.

T-shirt- pantolon, polar, yelek, kayak pantolonu, ceket, yağmurluk, gömlek, ayakkabı ve daha pek çok farklı kategoride ürün sunan Columbia, dünya çapında 2700’den fazla personeli ile hizmet sunmaktadır. Yeni nesil teknolojilerden yararlanarak üretimlerini sürdüren Columbia yüksek performans elde edebileceğiniz ürünlere kendi ürün yelpazesinde de yer vermektedir.

Uzun yılların tecrübesini yeni teknolojiler ile birleştirirken aynı zamanda çağın trendlerini de yakalayabilen Columbia, size konfor ve şıklığı aynı çatı altında sunmaktadır. Türkiye’nin pek çok farklı noktasında mağazası bulunan Columbia aynı zamanda internet üzerinden de online alışveriş yapabilmenizi sağlayabilen bir markadır.

Müşteri hizmetleri numarası da bulunan ünlü markanın çağrı merkezine bağlanarak, marka ile ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulabilirsiniz. 0850 200 11 41 numarası üzerinden ulaşabileceğiniz Columbia çağrı merkezine istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!