Clash of Clans’ın yapımcı şirketi olan Supercell tarafından 2016 yılında yayınlanan mobil platform oyunu Clash of Royale, ücretsiz bir oyundur. Oyun başarılı bir strateji tabanlı kart oyunudur. iOS ve Android platformlarında yayınlanan Clash of Clans’a ilginin bütün dünya çapında yüksek olması firmanın başarılarının katlanmasını da sağlamıştır.

Türkiye’de de geniş bir kitleye hitap etmeyi başaran Clash of Royale oyunu, Clash of Clans oyunu ile benzerlikler de taşımaktadır. Oyundaki bazı karakterler Clash of Clans oyunundaki karakter ile de aynıdır. Oyunda pek çok farklı sandık bulunmaktadır. Sandıklar belirli bir süreden sonra kullanıcılara açılabilir hale gelir.

Sandıkları fazladan açmak isteyenler ve beklemek istemeyenler elmas karşılığında sandıkları açabilmektedir. Sandıklarda aynı zamanda karakter güncellemesi, yeni karakter ve oyunu geliştirebileceğiniz özellikler de yer almaktadır. Clash of Royale oyununun Türkiye’de kullanılan aktif bir çağrı merkezi numarası yoktur.

Clash of Royale oyununun destek birimine ulaşmak isterseniz resmi internet sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. Clash of Royale resmi internet sitesindeki iletişim formunu doldurarak oyun le ilgili yaşadığınız sorunların çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!