2004 yılında Bursa’da kurulan Cinens Sinemaları, 7 ayrı ilde hizmet veren bir sinema firmasıdır. Uygun fiyatları, konforlu ve eğlenceli bir film deneyimi sunan Cinens Sinemaları, en güncel vizyondaki filmleri dublajlı ve altyazılı olarak seyircileriyle buluşturmaktadır. Cinens Sinemaları aynı zamanda 3D film de yayınlamaktadır.

En yeni teknolojilerin kullanıldığı Cinens Sinemaları’nda yüksek kalitede görüntü ve ses deneyimi yaşanmaktadır. Sinema seven kişilerin en fazla tercih ettiği sinema salonları arasında yer alan Cinens Sinemaları, özel fırsatları ve güncel filmleriyle adından sık sık söz ettirmektedir.

Vizyona giren filmleri, izleyicilerin talepleri ve yoğunluklarına göre düzenleyen ve vizyonda kalma sürelerini değiştiren Cinens Sinemaları, arkadaşlarınız, aileniz ya da tek başınıza gidebileceğiniz konforlu bir sinema salonudur.

Cinens Sinemaları’nın 0224’lü çağrı merkezi iletişim numarası da bulunmaktadır. Çağrı merkezi üzerinden konumunuza en yakın olan Cinens Sinemaları salonlarını öğrenebilir, rezervasyon yaptırabilir, filmler ve seanslar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 0224 715 15 20 numarasını tuşlayarak istek, soru, öneri, şikayet ve görüşlerinizi de müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Çağrı merkezini aradığınız zaman o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre hatta kaldıktan sonra müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!