30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Çiftlik Bank, Mehmet Aydın tarafından sanal oyun kurarak üyelerine para kazanma hayali sunan bir marka olarak ortaya çıkmıştır. 511 milyon dolarlık dolandırıcılık suçuna karışan Mehmet Aydın ve markası Çiftlik Bank Türkiye’nin gündemine oturmuştur. 77 bin 843 kişiden 511 milyon TL para çalınan Çiftlik Bank’ın sahibi hala yakalanamamıştır.

İlk başlarda üyelerine ufak kazançlar sunan ve bu yöntem ile daha geniş kitlelere ulaşan Çiftlik Bank, kısa süre içerisinde dolandırıcı bir marka olduğunu gözler önüne sermiştir. Çiftlik Bank’a parasını kaptıran kişilere herhangi bir ödeme yapılamamıştır.

Çiftlikbank bir çesit sanal oyun adı altında arkasında gerçek çiftliğin bulunup size gelir getirdiği söylenen bir platformdur , buraya yatırım yapıp keçi , koyun , inek , arı gibi hayvanlardan sanal olarak alıp çiftliğe katkıda bulunabilirsiniz , fakat 1900 lerin başında Charles Ponzi tarafından gerçekleşen ponzi şemasına benzer bir aldatmaca olduğu sezilmektedir , ilk önce sisteme para yatıranın verdiği paradan karını son gelen müşteriden tahsil edip bu şekilde kısır döngü oluşturuyorsunuz.

Türkiyede onbinlerce yatırımcısı olan bu site umarım bir ponzi şeması çıkmaz

ÇiftlikBank’ın müşteri hizmetleri telefonu, mail adresi ve yazışma  bilgileri bulunmaktadır.

Buradan Çiftlik Bank ile iletişime geçip istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Çiftlik Bank  İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
+90 850 346 51 79

Çiftlik Bank Mail Adresi
info@ciftlikbank.com

ÇiftlikBank  Adresi
Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:4 Akkom Office Park 2.Blok Kat:10 34768 Ümraniye/İstanbul

Çağrı merkezini puanlayın!