Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

22 Mart 2020 tarihinde güncellendi.

Çiçek Sepeti markası 2006 yılında Bright E-Ventures  Corporation’ın bir markası olarak kurulmuştur. Türkiye’deki ilk online çiçek gönderimi yapan marka Çiçek Sepeti’dir. 350’den fazla çiçekçi ile anlaşmalı olan Pierre Cardin, özel günler için de farklı çiçek çeşitlerine sahiptir. Ekonomik fiyatları ile hedef kitlesini genişleten Çiçek Sepeti yüzlerce farklı ürünü ile her geçen gün daha da geniş bir kitleye hitap etmeyi başarmaktadır.

Çiçek Sepeti markası aynı zamanda 0850’li bir çağrı merkezi destek hattına da sahiptir. Çağrı merkezi aracılığıyla çiçek veya hediye siparişi verebilir, sipariş durumunuz hakkında bilgi alabilir, ödemeleriniz ile ilgili destek bulabilir, istek, soru, görüş ve önerileriniz ile birlikte şikayetlerinizi de markaya belirtebilirsiniz. Çiçek Sepeti’ne ulaşmak istiyorsanız 0850 222 00 79 numarasını tuşlayabilirsiniz.


Çiçek Sepeti Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Çiçek Sepeti siparişimle ilgili ufak bir hata yaptım. Tamamen ihmalkarlıktan yaptığım bu hata sonucu siparişi bir türlü tamamlayamıyorum. Bunun için nereye başvurmam gerekiyor acaba bir fikriniz var mıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir