Evlilik hazırlığı içerisinde olan kişilerin pek çok farklı ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Bu tür ihtiyaçların karşılanabilmesi için online ortamlarda hizmet sunan Çeyiz Diyarı, çeyizlik ürün seçenekleriyle kullanıcılarına hitap etmektedir. Farklı kategorilerde yer alan ürünleri inceleyen kullanıcılar kolay bir şekilde alışverişlerini yapabilmektedir.

Ürün seçeneklerini her geçen gün geliştirmeye devam eden ve farklı seçenekler sunan Çeyiz Diyarı, her kategoride yer alan ürün seçenekleri ile alıcılar için en kaliteli markaları sergilemektedir. Farklı sayıda markanın ürünlerini tek bir çatı altında toplayan ve kullanıcılara sunan Çeyiz Diyarı yurtdışı gönderim imkanı da sunmaktadır.

Çeyiz Diyarı, bayilik veren siteler arasında yer alan ve bayi olarak işlem yapmak isteyenlere iş imkanı da sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde çalışmalarını sürdüren Çeyiz Diyarı, her geçen gün artan hizmet kalitesi ve ürün çeşitliliğiyle göz doldurmaktadır. Çağrı merkezi hizmeti de sunan Çeyiz Diyarı’nın çağrı merkezine bağlanarak müşteri temsilcileriyle görüşebilirsiniz.

0850 840 85 10 veya 0535 984 83 33 numaralarını tuşlayarak Çeyiz Diyarı ile ilgili bilgi alabilir, ürünleri sorgulayabilir, istek, soru, görüş ve önerilerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!