9 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Türkiye’nin en büyük teknoloji markaları arasında yer alan Casper, 1991 yılında üç bilgisayar mühendisi olan girişimci tarafından kurulmuştur. 34.500 metrekarelik kapalı alana kurulu olan Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük bilgisayar üretim tesislerinden birine sahip olan Casper, bütün ürünlerinin tasarımını ve AR&GE süreçlerini kendi mühendisleriyle yürütmektedir.

417 kişi istihdam eden Casper, global çapta rekabet edebilir ürün ve hizmetlere sahiptir. Tüketicilere her zaman en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını sürdüren Casper, ürün gamını ve satış sonrası destek hizmetini de başarılı bir şekilde geliştirmektedir. Başarılı ürünler üreterek kısa bir süre içerisinde büyük ilgi görmeye başlayan Casper, özellikle laptop ve cep telefonu ürünleriyle dikkat çekmektedir.

Kaliteli ürünleriyle müşterilerinin beğenisini toplayan Casper, müşterilerinden gelen geri dönüşleri profesyonel bir şekilde değerlendirmektedir. Geri dönüşleri hızlı bir şekilde değerlendiren Casper, müşteri hizmetleri numarasına da sahiptir. Daha iyi hizmet sunabilmek için hafta içi ve hafta sonu 08:30 ile 18:00 arasında çağrı merkezi hizmeti sunan Casper’a 0850 250 77 77 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcilerine istek, görüş, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!