26 Mayıs 2019 tarihinde güncellendi.

Erkek gömlek sektöründe yer alan Brango, 2005 yılında Tahtakale’de kurulmuş bir markadır. Dünya geneline hizmet sunan Brango markasının Türkiye genelinde de toplam 30 şubesi bulunmaktadır. Yurtdışında toplam 36 şubesi ile hizmet sunan Brango, kısa süre içerisinde sektörün öncü firmaları arasına girmiştir.

Brango ürünleri arasında erkek gömlek modelleri, erkek pantolon modelleri, erkek t-shirt modelleri, erkek aksesuar setleri ve parfümleri gibi farklı ürünler yer almaktadır. Her yaştan erkeğin zevkine ve stiline hitap edebilecek ürünler tasarlayan Brango müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına önem veren bir markadır.

Kurulduğu ilk günden beri hızlı bir yükseliş içerisinde olan Brango, aynı zamanda uygun fiyatlı ürünleri ile de dikkat çekmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde çalışmalarını sürdüren Brango’nun çağrı merkezi hizmeti de bulunmaktadır. 0212 565 44 44 numarası üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunan Brango’nun müşteri temsilcilerine bu numara üzerinden bağlanarak istek, görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Brango çağrı merkezi aynı zamanda internet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişler ile ilgili de detaylı bilgi alabileceğiniz bir çağrı merkezidir. Çağrı merkezinden iade ve değişim koşullarını da öğrenebilirsiniz. Çağrı merkezini aradığınız zaman günün yoğunluğuna göre kısa bir süre beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!