Boyner Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Boyner Grup şirketinin en önemli kuruluşlarından olan Boyner, hemen hemen Türkiye’deki bütün alışveriş merkezlerinde şubesi olan firmalar arasında yer almaktadır. Kozmetik, giyim, çanta, spor malzemeleri gibi pek çok farklı kategoride hizmet veren Boyner, Türkiye’deki önemli firmaları kendi çatısı altında toplamaktadır.

İnternet sitesi üzerinden de aktif olarak satış yapan Boyner, alım ve satım sonrasındaki desteğiyle de tercih sebebi olmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarına devam eden Boyner, hedef kitlesini sürekli olarak geliştirmeye devam etmektedir.

Müşterilerinden gelen geri dönüşleri en hızlı şekilde değerlendiren Boyner, düzenli olarak gerçekleştirdiği kampanyalarıyla da dikkat çeken Boyner, Türkiye’nin en önemli markaları arasında yer almaktadır.

Geniş ürün kategorisini her geçen gün geliştirmeye devam eden Boyner ürünleri arasında her yaş grubuna hitap edebilecek farklı seçenekler bulunuyor. Ürünler ile ilgili aklınıza takılan tüm sorular ile ilgili Boyner çağrı merkezini de arayabilirsiniz. Çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 29 67 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezine bağlanarak marka ile ilgili, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Siparişleriniz ile ilgili de çağrı merkezi üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.


Boyner Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası” için 3 yorum

  1. Boyner’in ürünlerinden ve hizmet kalitesinden son derece memnunum. Fakat çağrı merkezleri biraz yavaş çalışıyor. Diğer rakiplerinin önüne geçebilmek adına umarım çağrı merkezlerini hızlandırırlar.

  2. Müşteri hizmetleriyle de öne çıkan marka. Umarım çağrı merkezi işlemleriyle diğer markalara da örnek olurlar. Türkiye’nin bu tür firmalara her zaman ihtiyacı söz konusu.

  3. Boyner’in çağrı merkezinden ben de gayet memnunum. Aradığım zaman hızlı bir şekilde müşteri temsilcilerine ulaşabiliyorum sorunlarımı da hızlıca çözüme kavuşturuyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir