Boyner Grup şirketinin en önemli kuruluşlarından olan Boyner, hemen hemen Türkiye’deki bütün alışveriş merkezlerinde şubesi olan firmalar arasında yer almaktadır. Kozmetik, giyim, çanta, spor malzemeleri gibi pek çok farklı kategoride hizmet veren Boyner, Türkiye’deki önemli firmaları kendi çatısı altında toplamaktadır.

İnternet sitesi üzerinden de aktif olarak satış yapan Boyner, alım ve satım sonrasındaki desteğiyle de tercih sebebi olmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarına devam eden Boyner, hedef kitlesini sürekli olarak geliştirmeye devam etmektedir.

Müşterilerinden gelen geri dönüşleri en hızlı şekilde değerlendiren Boyner, düzenli olarak gerçekleştirdiği kampanyalarıyla da dikkat çeken Boyner, Türkiye’nin en önemli markaları arasında yer almaktadır.

Geniş ürün kategorisini her geçen gün geliştirmeye devam eden Boyner ürünleri arasında her yaş grubuna hitap edebilecek farklı seçenekler bulunuyor. Ürünler ile ilgili aklınıza takılan tüm sorular ile ilgili Boyner çağrı merkezini de arayabilirsiniz. Çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 29 67 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezine bağlanarak marka ile ilgili, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Siparişleriniz ile ilgili de çağrı merkezi üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.