Dünyanın en ünlü teknoloji ve servis tedarikçileri arasında bulunan Bosch, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile adından sık sık söz ettirmeyi başarmış bir markadır. Teknolojik yönden son derece kuvvetli olan Bosch grubunun üretimini üstlendiği ürünler günümüzde pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Türkiye’deki ilk fabrikasını 1972 yılında Bursa’da kuran ünlü marka yenilikçi, fayda sağlayan ve sıra dışı özgün çözümleri ile insanların yaşam kalitelerini artırmak için çalışmaktadır. Ülkedeki konumunu son derece iyi bir şekilde koruyan Bosch, müşteri ağını sürekli olarak genişletmektedir. Yaşam için teknoloji sunan ünlü marka, insanların gündelik hayatlarını kolaylaştırabilecek ürünleri sunmaktadır.

Akıllı evler, akıllı şehirler, ağa bağlı mobilite ve endüstri için de özgün çözümler sunan Bosch, sensör teknolojisi, yazılım ve hizmet alanlarındaki tecrübeleri ile de dikkat çekmektedir. Çağımızın en yenilikçi teknoloji markaları arasında bulunan Bosch yüksek kapasiteli ve üstün performanslı ürünleri ile uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz teknolojik cihazlara sahip olabilmenizi sağlamaktadır.

Bosch ürünleri ile ilgili bir arıza yaşıyorsanız veya Bosch müşteri temsilcileri ile görüşerek istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi belirtmek istiyorsanız 444 21 29 numarasını tuşlayarak Bosch çağrı merkezine bağlanabilirsiniz. Sormak istediğiniz tüm soruları müşteri temsilcilerine sorarak sorunlarınıza hızlıca çözüm bulabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!