Bosch Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

1886 yılında Almanya’da kurulan mühendislik ve elektronik firması Bosch, dünyanın en büyük otomativ parçası dağıtıcısı olarak da tanınır. Dünya genelinde hayatımızın her köşesinde görebileceğimiz elektronik ürünleri sunan Bosch, beyaz eşya ve ev aletleri alanında en popüler firmalar arasında yer almaktadır.

Bosch, hizmet kalitesi ve sorunsuz üretimi ile milyonlarca kişiye hitap edebilmeyi başarmış bir markadır. Ev aletleri kategorisinde olan buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır ve kurutma makineleri ile ön plana çıkan marka aynı zamanda bulaşık makinesi ve ocak gibi daha pek çok farklı ev aletini kullanıcılara sunmaktadır.

444 6 333 numarası üzerinden ulaşabileceğiniz Bosch çağrı merkezi iletişim telefon numaraları üzerinden firma ile ilgili istek, öneri ve şikayet bildirimlerinizi yapabilir ve teknik destek hizmetleri hakkında da bilgi alabilirsiniz.


Bosch Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası” için bir yorum

  1. Bosch çağrı merkezini bir siparişim ile ilgili aramıştım. Sorunumu kısa bir süre içerisinde hallettiler. Siparişin 3 gün gecikmesiyle ilgili de telafi edebilecek şekilde yaklaştılar. Sorununuz olursa mutlaka çağrı merkezini aramaktan çekinmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir