Borajet Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

SBK Holding tarafından İstanbul’da 2008 yılında kurulan Borajet, hava yolu ulaşım firması olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Toplam 13 uçaklı filosuyla dünya üzerinde 53 ayrı uçuş noktasını yolcularıyla buluşturan Borajet, kaliteli hizmet politikası ile çalışmalarını sürdürüyor.

Her geçen gün hizmet kalitesini arttırmaya devam eden Borajet, yolcularına özel uçak konforunda eşsiz bir uçuş deneyimi sunmaktadır. Borajet firmasının 0850’li çağrı merkezi numarası da bulunmaktadır. Çağrı merkezini arayarak bilet alım işlemlerini ve rezervasyon işlemlerini yapabilirsiniz.

Aynı numarayı kullanarak biletinizi açığa alabilir veya dilerseniz uçuş tarihi ve saatini değiştirme gibi işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Borajet müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0850 222 26 72 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Borajet’in resmi internet adresini ziyaret ederek veya resmi e-posta adresini kullanarak da Borajet yetkililerine ulaşmayı deneyebilirsiniz.


Borajet Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Borajet çağrı merkezi bayağı hızlı. Rakiplerine göre çok öndeler diyebilirim. Bilet rezervasyon işlemleri için çağrı merkezini arayabilirsiniz. Doğrudan operatöre bağlanabilmek de çok basit.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir