Bim çağrı merkezi direk bağlanma

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

Türk markaları arasında yer alan BIM, 1995 yılında 21 adet mağazasıyla açılışını yapmıştır. Kaliteli ürünleri toptan satış fiyatıyla müşterilerine ulaştıran BIM, Hard Discount modelini Türkiye’ye getirmiş bir markadır. Yılda en az %10 oranda büyüyen BIM, yurt dışında da açtığı ve açacağı yeni mağazalarıyla her gün büyümeye devam etmektedir.

1997 yılında Dost Süt’ün üretimini yapan ve müşterileriyle bu ürünleri buluşturan BIM, kendi ürünlerini üreterek müşterilerine sunmak adına ilk adımını atmıştır. 2012 yılında ise BIMcell’i piyasaya süren BIM, teknoloji alanında da müşterilerine uygun fiyatlı hizmet vermektedir.

Bim çağrı merkezi direk bağlanma, istek ve önerilerinizi bu merkez sayesinde çözüm üretebilirsiniz. Bim marketleri 1995 senesinde 21 adet mağza ile iş hayatına başlamıştır . Bim marketleri halkın güvenini arkasına alarak her sene %10 kadar büyüyerek bugünkü halini almıştır.

Bim marketleri 1997 yılında Dost Sütün üretimini yapıp müşterileri ile buluşturarak kendi ürünlerini üretip satmak yolunda ilk adımı atmıştır.

Bim Çağrı Merkezi İletişim Numarası : 0850 254 44 44


Bim çağrı merkezi direk bağlanma” için 6 yorum

  1. BIM çağrı merkezine bağlanmak tam bir sorun olabiliyor. Bir kere çağrı merkezi nedense hep çok fazla yoğun ve hatta kalıyorsunuz. Ürün ile ilgili şikayetimi sadece internet üzerinden dile getirebildim müşteri temsilcilerine ulaşamadım.

  2. merhaba, 12/08/2020 tarihinde bim pozantı şubeden ankastre seti aldım.1.299-tl. ödedim ne arayan var ne sorun ürün yok. acilen beni arayın.530 …. 55 acilen telefon bekliyorum.

  3. İyi akşamlar sizden 1ay oldu ankastre 3set aldım hâlâ elime ulaşmadı eğer yarında uladmazsa yüksek yetkililer görüşmek zorunda kalicam sizden ricam derhâl bu soruna açıklık getimeniz gerekiyor bn peşin parasını odedigim hâlde bu kadar gecikmeli hiç olur mu madem ürün elinizde sayılı adette sizde az satın peşin alanların ürününü teslim edin lütfen 053….594sizden en kısa sürede cevap bekliyorum

  4. Bim sürekli bozuk ürün satıyor evimizin yanı diyoruz gidiyoruz ama sürekli aynı hata peynirinde ve özellikle sütlü tatlıları hep bozuk dün yine aldm yine bozuk ikiside tatlıda peynirde 2 senedir sürekli bozuk çıkıyor götürüyorm şikayet formu düzenliyorlar ama bi düzelme Yok hak yiyorlar resmen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir