Bilinmeyen Numaralar Nasıl Öğrenilir?

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi operatörlerin isimden numara bulma hizmetinden yararlanarak bilinmeyen numaraları öğrenebilirsiniz. Ancak bu hizmetler ile numaralara ulaşabilmek için kişinin numarasının görünür olarak ayarlanmış olması gerekmektedir. Pek çok kişi numarasını gizlemediği için bu hizmet aktif olarak kullanılabilmektedir.

Ücretli olarak numaradan isim sorgulama hizmeti sunan operatörlerden sizler de yararlanabilirsiniz. Operatörünüz ne olursa olsun aynı yöntemleri uygulayarak numaralara ulaşabilirsiniz. Bu işlemler her operatör için farklı numaralar ve işlemlerden geçilerek yapılmaktadır. Eğer sabit bir numarayı sorgulamak isterseniz Türk Telekom tarafından kullanıma açılmış sarı sayfalar ile sabit numaraların sahibini öğrenebilirsiniz.

Ayrıca akıllı telefon sahipleri WhatsApp kullanarak da bilinmeyen numaraların sahibine ulaşabilmektedir. Numarayı rehberinize kaydettikten sonra WhatsApp uygulamasını açarak kişiye ait olan profil resmi ve isim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İsimden numara sorgulamak için numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin adı, soyadı, il bilgisi ve doğrulama kodu alanlarını doldurmanız yeterli olacaktır. Ancak bazı durumlarda aynı ilde birden fazla aynı isim ve soyismi taşıyan kişiler olduğu da unutulmamalıdır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir