Beyaz Show Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

1996 yılından beri kesintisiz olarak her sene yayınlanan Beyaz Show, ülkemizin en fazla izlenen talk Show programları arasında yer almaktadır. 1996 yılından beri Cuma geceleri yayınlanan program günümüzde hala yeni bölümleri ile hayranlarının karşısına çıkmaktadır. Beyaz Show programının sunuculuğunu ünlü komedyenlerimizden Beyazıt Öztürk yapmaktadır.

Her hafta birbirinden özel konukların, sanatçıların, şarkıcıların ve oyuncuların katıldığı program Cuma gecelerinin daha eğlenceli geçmesini sağlamaktadır. Her yeni sezon ile daha geniş kitlelere hitap etmeyi başaran Beyaz Show, yayın hayatına kesintisiz olarak devam etmektedir.

Beyaz Show programının 0212 numaralı bir iletişim numarası bulunmaktadır. Bu numarayı tuşlayarak Beyaz Show’un canlı yayınına bağlanabilir, konuklara soru sorabilir ve Beyazıt Öztürk ile görüşebilirsiniz. Beyaz Show’a telefon üzerinden ulaşmak istiyorsanız 0212 429 58 70 numarasını tuşlayabilirsiniz. Beyaz Show’un kullandığı herhangi bir WhatsApp iletişim numarası ise yoktur.


Beyaz Show Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Beyaz Show’un iletişim numarası çalışmıyor. Kendilerine internet adresleri üzerinden doğrudan ulaşmak gerekiyor artık sanırım. Ne yaptıysam verilen numaralar üzerinden herhangi birisine ulaşamadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir