9 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Bellona, 1997 yılında başladığı faaliyetlerinde yaptığı yatırım ve pazarlama stratejileriyle dikkat çeken mobilya firmaları arasında yer almaya başlamıştır. Yatırımlarının önemli kısmını aynı zamanda kurulduğu yer olan Kayseri’de yapan Bellona, Kayseri Organize Sanayi bölgesinde oluşturduğu iş hacmi sayesinde mobilya sektörüne büyük bir yenilik getirmiştir.

Binlerce insana iş imkanı sunan marka misyon olarak üretimde dünya standartlarında yakalayabilmeyi, müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmayı, beklentiler ve ihtiyaçlar doğrultusunda en iyi ürünleri üretmeyi hedeflemiştir. 3778 işçi ve 257 idari personel ile birlikte Türkiye genelinde yer alan 745 bayisiyle müşterileri için en iyi hizmeti vermektedir. Türkiye’nin en büyük mobilya markaları arasında bulunan Bellona, farklı zevklere hitap edebilecek ürün seçeneklerine sahiptir.

Müşterilerinden gelen geri dönüşleri en hızlı ve en doğru şekilde değerlendirme altına alan ünlü mobilya markası Bellona, bu özelliği sayesinde hizmet kalitesini sürekli olarak geliştirmeye devam etmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla dikkat çeken Bellona’nın çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 33 99 numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu numara üzerinden marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!