Türkiye’de yükseköğretim olarak adlandırılan kurumlar üniversite olarak nitelendirilir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimi sona erdikten sonra kişiler kazandıkları durumda ya da istedikleri durumlarda üniversite eğitimine geçiş yapabilirler. Üniversiteler yalnızca 4 yıllık lisans eğitimi vermezler. Ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora gibi akademik olarak kendinizi geliştirebileceğiniz alanlar da üniversitelerde yer almaktadır. Ülkemizde bütün şehirlerde en az 1 tane üniversite yer almaktadır. Bu üniversiteler arasında Başkent Üniversitesi’de bulunmaktadır.

1994 yılında Ankara’da kurulan Başkent Üniversitesi, Ankara ilinin Bağlıca ilçesinde yer almaktadır. Ana yerleşkesi bu bölgede bulunan Başkent Üniversitesi pek çok bölümde öğrencilerine eğitim sunmaktadır. Fakülteler ve bölümleri ile kaliteli eğitim anlayışını öğrencileriyle paylaşan Başkent Üniversitesi aynı zamanda öğrenci işleri telefon numarasına da sahiptir.

Öğrenci işleri kayıt işlemleri ve mezuniyete kadar olan süreç arasındaki akademik ve idari bütün bilgi ve belgelerin doğru şekilde hazırlanabilmesi, korunması ve ilgili birimlere iletilmesini sağlar. Yeni öğrenci kayıtları, kayıt yenileme, ders kayıtları, kayıt dondurma ve daha pek çok işlem öğrenci işleri üzerinden yapılmaktadır. Ayrıca öğrenci işleri telefon numarası üzerinden de bilgi alabilmek mümkündür. Başkent Üniversitesi’nin öğrenci işlerine bağlanmak isterseniz 0312 246 66 66 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!