2008 yılında kurulan Başkent EDAŞ, Ankara merkezine ve diğer tüm ilçelerine elektrik satışını yapan bir elektrik dağıtım şirketidir. Başkent EDAŞ’ın aynı zamanda 3 haneli bir çağrı merkezi numarası da bulunmaktadır. Bu numarayı aradığınız zaman kesinti ve arıza bildiriminde bulunabilir ve aboneliğiniz hakkında kapsamlı bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Başkent EDAŞ’ın çağrı merkezini arayarak sokak aydınlatmaları hakkında da arıza bildiriminde bulunabilir, istek, soru, şikayet ve önerilerinizi de müşteri temsilcilerine bildirebilirsiniz. Başkent EDAŞ çağrı merkezi dışında müşteri temsilcilerine ulaşmak isterseniz resmi internet sitelerini de ziyaret edebilirsiniz.

Başkent EDAŞ’ın resmi internet sitesinde yer alan iletişim formunu doldurarak iletmek istediğiniz konuyu müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Başkent EDAŞ çağrı merkezine bağlanmak için 186 numarasını tuşlayabilirsiniz. Numarayı tuşladıktan sonra müşteri temsilcileri o günün arama yoğunluğuna göre sizlere dönüş yapacak ve şikayetleriniz ya da sorunlarınız ile yakından ilgilenecektir.

Başkent EDAŞ abonelerinin en sık karşılaştıkları problemleri çözebilecekleri çağrı merkezi üzerinden fatura itirazında da bulunabilirsiniz. Merak ettiğiniz her türlü konu hakkında bilgi alabileceğiniz çağrı merkezi sayesinde sorularınızın yanıtlarına müşteri temsilcileri vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Kendi başınıza çözemediğiniz Başkent EDAŞ ile ilgili sorunlarınız için çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!