30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

İran’ın desteği ile Türkiye’de hayatını sürdüren İranlı müşteriler için kurulan ve temsilcilerinin yer aldığı Bank Mellat bankası, Ankara, İstanbul ve İzmir’de hizmet sunmaktadır. İlk temellerini İstanbul’da 1992 yılında atan Bank Mellat’ın güncel olarak yapılan açıklamalara göre 3 ayrı şubesi bulunduğu söylenmektedir.

İranlı kişilerin bankacılık işlemlerini daha rahat ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilmesini sağlayan Bank Mellat aynı zamanda ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır. 33 milyar riyal sermaye ile kurulan bankanın 1 trilyon 209 milyar riyal sermayesi olduğu ve İran’ın en büyük 3. bankası olduğu da bilinmektedir.

Bank mellat müşteri hizmetleri telefon numarası ile istediğiniz bir çok işlemi evinizden oturarak yapabilirsiniz. Nasıl mı diye soranlar için; aşağıdaki yazdığım talimatları bire bir uygularsanız sizde atmlere gitmeden evinizden işlem yapabilirsiniz.

Bank mellat bankası Türkiye de toplamda 3 ilde 3 şubesi bulunmaktadır. 7/24 saat çalışan müşteri hizmetleri bulunmaktadır. Müşteri hizmetlerini direk aradığınızda istediğiniz zaman bekleme yapmadan hemen işlemlerinizi halledebilirsiniz. Bank mellat çağrı merkezi telefon numarası hemen alttadır.

Bank mellat müşteri temsilcisi telefon numarası:

  • Telefonunuzdan “0212 279 80 15” arayın.
  • Daha sonra direk “0” tuşuna basarak hemen müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

 

Çağrı merkezini puanlayın!