7 Haziran 2020 tarihinde güncellendi.

Aytaç Gıda A.Ş. 1993 yılında bir İsviçre bankası ve dünya bankasının ortaklığıyla İstanbul’da kurulmuştur. Kasım 1996 tarihinde Türk tekstil, mobilya, gıda ve perakende şirketi Yimpaş Holding tarafından satın alınmıştır. Bisküvi, kraker, kurabiye, kek, turta, çikolata, gofret ve bebek şarküteri, donuk et, kırmızı et, su, meyve suyu, kahvaltılık, toplu tüketim, süt, süt ürünleri yağ ve hazır gıda ürünleri üretmektedir.

2013 yılında Yıldız Holding ve BİM, Aytaç et entegre tesisleri 275 Milyon TL’ye satın alınmıştır. 1994 yılında Aytaç’a bağlı olarak kurulan Aytaç Su, su dağıtımı alanında faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin farklı noktalarında aktif bir şekilde hizmet veren Aytaç Su, en önemli markalar arasına girmiştir.

Doğal mineral suyunu kullanıcılara sunan Aytaç Su, içeriği değişmeyen sunumlarıyla dikkat çekmektedir. Herhangi bir kimyasal işlem görmeyen suları tüketiciler ile buluşturan Aytaç Su markası aynı zamanda müşteri memnuniyeti konusunda ekstra hassas bir markadır. Aytaç Su markası müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Aytaç Su çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0264 418 22 64 numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu numara üzerinden marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!