31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

1886 yılında ABD’de kurulan Avon, güzellik ürünleri üreten ve satışını da yapan bir markadır. Farklı satış seçenekleriyle kadınlara ulaşan Avon, kadınlara hem kendi iş imkanını sunuyor hem de güzelleşmeleri için farklı ürünler sunuyor.

Kadınlara iş olanağı sağlayan Avon’un 6 milyonun üzerinde bağımsız satış temsilcisi bulunuyor. Ana merkezi New York’ta yer alan Avon hizmet kalitesini her gün artırarak çalışmalarını sürdürüyor. Dünyanın en ünlü kozmetik markalarından olan Avon aynı zamanda güvenilir ürünleriyle de dikkat çekiyor.

Avon müşteri hizmetleri direk bağlanma telefon numarası, kozmetik ürün pazarında daima yenilikçi olarak sayılan Avon ürün kalitesine göre ücretleri epey uygundur.

Avon temsilcisi olmak içersinde, Avon’a mensup olma, Avon ürünleri siparişi verme gibi arzuları Avon çağrı merkezi hattını kullanarak yapabilirsiniz.

Merkezi New York’ta olan AVON’un ürünleri, AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques gibi çoğu meşhur Avon makyaj, Avon parfüm, Avon cilt bakımı, Avon güzellik, Avon moda ve Avon ev ürünleri yer almaktadır.

Avon kozmetik ve güzellik pazarında tek markaya ilişkin bu kadar defa tür mevcut değildir.

Ayrıca Avon ürünlerinin içersinde erkek ve çocuklara yönelikte ürünler mevcuttur.

Online veya evde iş yapıp para kazanmak isteyen milyonlarca kadının kullandıgı devamlı guncellenen katologları ile her kesimden insana hizmet vermektedir.

Avon Müşteri hizmetleri direk bağlanma : 0212 473 11 00

Avon Çağrı merkezi direk bağlanma 0850 250 28 66

Avon Danışma hattı Hemen Bağlanma : 0850 221 10 10

Müşteri ya da Satış Temsilcisi olmak içersinde lütfen Danışma Hatlarımızı arayınız.