Atlasglobal Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

2001 yılında İstanbul merkezli olacak şekilde Atlasjet ismi ile kurulan ve Türkiye’deki en ünlü ulaşım firmaları arasında yer almayı başaran Atlasglobal, dünyanın dört bir yanına yolcuları buluşturmayı hedefleyen bir firmadır.

Konforlu yolculuğun adresi olarak tanımlanan Atlasglobal, ekonomik seçenekleri ile de müşterilerine hizmet sunmaktadır. Atlasglobal’in 7 gün 24 saat boyunca erişebileceğiniz çağrı merkezi telefon numarası da bulunmaktadır.

Atlasglobal markasının çağrı merkezini arayarak online bilet rezervasyon işlemlerinizi yapabilir, satın aldığınız bilet hakkında farklı işlemler gerçekleştirebilir ve biletinizi açığa da çıkartabilirsiniz.

Çağrı merkezi üzerinden son derece kapsamlı bir hizmet sunan Atlasglobal’a istek, soru, öneri, şikayet ve iş başvurusu gibi farklı taleplerinizi belirtmek istiyorsanız 0850 222 00 00 numarasını arayabilirsiniz.

Telefon numarası ile birlikte dilerseniz Atlasglobal’in online iletişim formunu doldurarak da firma yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.


Atlasglobal Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Atlasglobal ile bilet almak istiyorsanız çağrı merkezini de arayabilirsiniz. Randevu sistemini çağrı merkezine entegre etmeleri bir çok açıdan hoş olmuş internet hizmetlerinden çok daha hızlı diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir