Ask.fm Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

1 Nisan 2020 tarihinde güncellendi.

Ask.fm 2010 yılında kurulan bir sosyal ağ platformudur. Letonya’da kurulan Ask.fm, bir soru ve cevap platformu olarak nitelendirilebilir. Kullanıcılar ve anonim kişilerin birbirlerine sorular sordukları bu platforma Facebook, Twitter, VK ve e-posta gibi platformlardan üzerinden tamamen ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz.

Ask.fm kullanıcıları aynı zamanda birbirlerine ufak hediyeler de gönderebilirler. Ancak hediye işlemi için belirli bir ücret ödemeniz gerekebilir. Ülkemizde de adı çok fazla duyulan Ask.fm’de istediğiniz sorulara cevap verebilme ve istemediğiniz soruları silebilme imkanına da sahiptir.

Ask.fm platformunun Türkiye içerisinde ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi iletişim numarası bulunmamaktadır. Ask.fm ile ilgili soru, istek, görüş ve önerileriniz için Ask.fm’in online iletişim formunu doldurabilirsiniz.


Ask.fm Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Hey gidi… Bir zamanların sosyal medya efsanesiydi burası. Çok fazla kullanılmasına rağmen çağrı merkezi açmayan markalardandı aynı zamanda. Umarım tekrar aktif olurlar ve burayı kullanmaya başlarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir