Arzum Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Arzum markası 1966 yılında Türkiye’de kurulan bir markadır. Elektronik ev aletleri ile ünlü olan marka Türkiye ile birlikte Azerbeycan, Almanya, Irak ve İran başta olmak üzere 25 ayrı ülkeye ürünlerini ihracat etmektedir. Gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, ütü, temizlik ve çeyiz paketleri ile birlikte pek çok farklı ürünü müşterilerine sunan Arzum’un ürün kategorilerinde 300’den fazla ürün çeşitliliği vardır.

Gelişen teknolojiye uygun olan ürünlerini müşterilerine sunan Arzum, elektrikli ev aletleri konusunda Türkiye’de en fazla tercih edilen markalar arasındadır. Türkiye’de en fazla tercih edilen markalar arasında ilk 10’a giren Arzum’n 10 milyonu aşkın ürün kullanıcısı olduğu bilinmektedir.

Arzum markasının 444’lü bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Çağrı merkezi aracılığıyla size yakın olan Arzum satış noktalarını ve teknik servislerini öğrenebilir ve satın aldığınız ya da almayı düşündüğünüz ürünler ile ilgili de detaylı bilgi alabilirsiniz. Arzum çağrı merkezine ulaşmak için 444 1 800 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Barçın Spor Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir