Arçelik Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Dünya çapında ünlü bir marka haline gelen Arçelik’in dünya genelinde 30.000’i aşkın çalışanı bulunmaktadır. Çin, Rusya, Romanya, Güney Afrika, Tayland ve Pakistan gibi 7 ayrı ülkede üretim tesisi bulunan Arçelik 11 ayrı markası ile hizmet sunmaktadır. Bu markalar arasında Grundig ve Beko gibi markalar da yer almaktadır.

31 ülkede 33 satış ve pazarlama ağı ile hizmet sunan Arçelik’in 130’u aşkın ülkede ürün ve hizmetleri sunulmaktadır. 1995 senesinde ticari hayatına giriş yapan Arçelik, 1959 senesinde ülkemizdeki ilk çamaşır makinesini de üretmiştir. Bütün dünyaya ihracat yapan markalar arasındaki Arçelik’in kurucusu Vehbi Koç’tur.

Ülke ekonomisinin güçlenebilmesi için de çalışmalarını sürdüren Arçelik, müşteri hizmetlerine de yatırım yapmaktadır. 550’i aşkın teknik servis noktası ile hizmet veren Arçelik neredeyse her yıl bu sayıyı genişletmektedir. En geniş beyaz eşya ürün yelpazesine sahip olan Arçelik, uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerini müşterileriyle buluşturmaktadır.

7 gün 24 saat hizmet veren teknik servis ağı sayesinde ürünleriniz hakkında kullanım bilgileri alabilir, şikayet ve problemlerinizi de dile getirebilirsiniz. Arçelik müşteri hizmetlerine bağlanmak isterseniz 444 0 888 numarasını tuşlayabilirsiniz. Günün her anında erişebileceğiniz çağrı merkezi ile kendi başınıza çözemediğiniz sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir