Aras Kurye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08502102525

Herkesin bildiği Aras Kargo markasının da dışında kurye hizmetleri veren Aras Kurye, 1993 yılında kurulmuştur. Aras Holding Taşıma Grubu Şirketleri altında hizmet veren ve kurye sektöründe lider markalardan biri olmayı başaran Aras Kurye ile birlikte önemli evraklarınızın, kurye niteliği taşıyan pek çok şeyin taşınması noktasında hizmet alabilirsiniz.

Aras Kurye, Ulaştırma Bakanlığı tarafından ülkemizde genel dağıtım yapma yetkisine sahip olması için P2 adında yetkili belgesi verirken bu belgeyi alan ilk firmalardan biri de Aras Kurye’dir.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Çeşitli müşteri beklentilerini karşılayan marka, bugün kişiye özel şekilde dağıtım sistemlerinden tutun da sözleşmeli ya da kimlik şartlı gibi pek çok hizmet modelleriyle beraber müşteri memnuniyeti yüksek oranda hizmet göstermeye devam etmektedir. Gün içi saatli teslimat hizmetleriyle beraber bugün hala pek çok alanda kurye hizmetlerine devam etmektedir.

Aras Kurye’de Kuryem Nerede?

Türkiye’nin dört bir noktasına kurye dağıtım ağlarıyla beraber hizmet veren Aras Kurye, bugün hem bireysel hem de kurumsal olarak kurye dağıtım kabulü gerçekleştiriyor. Verdiği hizmetleriyle beraber son derece titiz ve çalışan ekibiyle beraber günlük binlerce paketin taşınmasında da hizmet sağlıyor. Bu alanda acil ve acele olan tüm evrakların gönderilmesi konusunda da kurye hizmetleriyle biliniyor.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Bireysel gönderilerde kuryem nerede konusunda https://araskuryeweb.araskurye.com.tr/GonderiTakip adresinden bilgi alabilirsiniz. Kurumsal gönderilerde ise https://araskuryeweb.araskurye.com.tr/akopwep/ adresinden sisteme giriş yaparak kuryem nerede diye sorgulama yaparak bilgi edinebilirsiniz. Her iki bağlantıda da istediğiniz bilgiye erişemezseniz Aras Kurye iletişim numarası üzerinden de Aras Kurye ile görüşerek bilgi alabilirsiniz.

Aras Kurye Hizmetleri Nelerdir?

Kargo gönderilerine göre daha özel bir gönderim noktasında hizmet alabileceğiniz Aras Kurye ile birlikte imzalı ve imzasız dağıtım seçeneklerinden kimlik şartlı dağıtım, kişiye özel dağıtım, sözleşmeli dağıtım, e-ticaret paket dağıtımı ya da uçak kargo ve moto kurye gibi genişletilmiş seçeneklerde yararlanabilirsiniz.

İmzalı dağıtımlarda direkt teslim alan kişi için adı soyadı ve imzası alınarak teslim yapılan modeller bulunurken resmi kurumlardan gelen evraklarda, banka evraklarında ya da benzer süreçlerde de imza karşılığı teslimat şekli dışında alıcıların kimlik ibrazı zorunlu tutularak evrak teslimi yapılır.

Uçak kargo seçeneklerinde ise havaalanı bulunan şehirlere gönderilen kargoların aynı gün adresten alınarak başka bir şehre mümkün olduğunca kısa sürede ulaştırılması imkanı sunulur.

Eğer Aras Kurye motokurye olarak hizmet almak isterseniz https://www.araskurye.com.tr/motokurye adresini inceleyebilirsiniz. Motokurye olarak hem abone hem de peşin fiyatlarla çalışmalar sunulurken, burada özel fiyatlandırmaya etki eden şeyler ağırlık, saat aralığı, İstanbul şehir içi köprü geçişleri ve ekspres gönderimlerdir.

Aras Kurye Acente Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aras Kurye dahilinde siz de acente sahibi olmak isterseniz bunun için Aras Kurye AŞ Acente için başvurularınızı https://www.araskurye.com.tr/acente-basvurusu adresinden yapabilirsiniz. Yapacağınız başvuru dahilinde sizlere bilgi telefon ya da e-mail yoluyla yapılacaktır.

Eğer İnsan Kaynakları aracılığıyla Aras Kurye’de çalışmak istiyorsanız bunun için https://www.araskurye.com.tr/insan-kaynaklari burada yer alan formu doldurarak iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Aras Kurye Sosyal Medya Hesapları ve E-posta Adresi:

Sosyal medya hesapları üzerinden Aras Kurye’yi takip etmek istiyorsanız bunun için aşağıdaki hesapları takibe alabilirsiniz. Ayrıca e-posta adresi üzerinden de istediğiniz şekilde müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek bilgi ve destek alabilirsiniz.

Aras Kurye E-posta: musterihizmetleri@araskurye.com.tr

ARAS KURYE Facebook

ARAS KURYE Twitter

ARAS KURYE İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!